Адміністрація

Управління діяльністю школи І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва забезпечує адміністрація навчального закладу у складі:

Макітренко Галина Петрівна – директор школи, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «учитель-методист». Нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки Київської міської адміністрації, Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, Подякою Київського міського голови.

Прийом  громадян у вівторок 15:00 – 18:00, четвер 10:00- 14:00, тел.530-06-41

Леончук Оксана Миколаївна – заступник директора з навчальної роботи, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання „учитель-методист”. Нагороджена грамотами Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, Головного управління освіти, подякою Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, Подякою мера. Нагороджена медаллю "За жертовність та любов до України".

Прийом  громадян у четвер 10:00- 18:00, тел.530-06-41

Юрченко Антоніна Петрівна – заступник директора з навчальної роботи, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання „учитель-методист”. Нагороджена грамотами Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, подяками Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, Київського міського голови.

Прийом  громадян у середу 10:00 – 18:00,  тел.534-99-60

Пірнач Маргарита Вікторівна - заступник директора з виховної роботи. Нагороджена грамотами Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.

Прийом  громадян у п`ятницю 10:00 – 18:00, тел.532-28-71

Іващенко Валентина Анатоліївна – заступник директора з адміністративно-господарчої роботи. Має звання «старший учитель». Нагороджена подякою Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.

Прийом  громадян у понеділок 10:00 – 18:00, тел.530-06-41