Адміністрація

Управління діяльністю школи І-ІІІ ступенів № 306 забезпечує адміністрація навчального закладу у складі:

Макітренко Галина Петрівна – директор школи, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «вчитель-методист». Нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки Київської міської адміністрації, управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації, Подякою Київського міського голови.

Леончук Оксана Миколаївна – заступник директора з навчальної роботи, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання „учитель-методист”. Нагороджена грамотами управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації, Головного управління освіти, подякою управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації, Подякою мера.

Юрченко Антоніна Петрівна – заступник директора з навчальної роботи, учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання „учитель-методист”. Нагороджена грамотами управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації, Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, подяками управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації, Київського міського голови.

Ярмоленко Олександра Василівна – заступник директора з виховної роботи. Учитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання „учитель-методист”. Нагороджена грамотами РУО, ГУОН, МОНУ, відмінник освіти України.

Іващенко Валентина Анатоліївна – заступник директора з адміністративно-господарчої роботи. Має звання «старший учитель». Нагороджена подякою управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації.