Учнівська Рада

Голова - Гордієнко Владислав

Заступник - Варський Андрій

Секретар - Кужельнов Олександр

У школі діє дитячо-юнацька організація “Соняшник”. Головна мета організації – об’єднання зусиль громадськості школи в справі створення умов для вільного розвитку учнівської молоді і демократизації шкільної системи.

Головним завданням організації є правовий, соціальний, моральний захист учнівської молоді школи, сприяння розкриттю творчих здібностей учнів школи, координація роботи органів учнівського самоврядування на всіх рівнях.

Для виконання завдань організація бере участь у розробці рішень шкільних, районних, міських органів самоврядування з питань середньої освіти і розвитку учнівської ініціативи в школі, взаємодія з іншими шкільними організаціями, проводить акції, збори, конкурси, семінари, конференції тощо, здійснює різноманітну громадську, освітню діяльність, а також зв’язок з батьками і педагогами.

До Парламенту організації обрано по два учні від кожного класу (лідер і заступник). Члени організації мають свої права і обов’язки, зафіксовані у Статуті, який затверджений рішенням Ради старшокласників (протокол №1 від 04.09.1998 р.). Організація має власну символіку (гімн, емблему), працює під гаслом “Жити, навчатись, любити, сміятись”. Найвищим органом організації є загальні збори.

Парламент складається із комісій: - правової (веде документацію, розглядає конфліктні ситуації, що виникають між учнями школи, слідкує за зовнішнім виглядом та поведінкою учнів, періодично перевіряє стан збереження шкільного майна); - соціальної (організовує та проводить виставки, змагання, конкурси, КВК, концерти приурочені до свят народного календаря та громадських свят); - екологічної (несе відповідальність за озеленення та збереження  прилеглої території школи, організовує участь у акціях “Бережи природу”, “Живи, книго”, “День довкілля”); - прес-центру (відповідає за періодичність виходу шкільної газети “Зернятко новин”, проводить конкурси плакатів, газет, малюнків, відповідає за привітання листівками ветеранів війни, організовує радіолінійки та радіогазети).

З 2005-2006 навчального року створені нові комісії : - трудова ( відповідає за організацію трудових десантів з прибирання шкільного  подвір»я та прилеглих територій, слідкує за санітарним станом кабінетів;   -   організовує участь учнівського самоврядування в осінньому та весняному двомісячниках « Довкілля»; відповідають за збір макулатури.) - шефська (є організатором та координатором акцій « Турбота» і «Пам’ять»,  працює з ветеранами Великої Вітчизняної війни, дітьми з притулку та з дітьми з  фізичними вадами з садочка «Мрія»).

Рада учнівського самоврядування звітна перед загальними зборами, представляє та захищає інтереси учнів, організовує та проводить колективне планування, координує та контролює діяльність первинних колективів (класів), забезпечує життєдіяльність учнівського самоврядування школи, організовує підготовку та проведення загальношкільних заходів, забезпечує представництво шкільного учнівського самоврядування на рівні району, організовує навчання активу.

У січні 2004 року для стимулювання роботи та заохочення учнів школи був організований “Банк цікавих справ” із обігом грошової одиниці “сонька”, яка є еквівалентом оцінки творчих успіхів та досягнень класів у різноманітних заходах. Кожен клас своїми справами, оціненими відповідною кількістю “соньок”, робить внесок на свій рахунок. Наприкінці навчального року був підведений підсумок, і кожен клас отримав призи, відповідно до тої кількості «соньок», яку заробив протягом року. Дана система дала дуже позитивні результати, активізувала роботу учнів, внесла в життя школи здоровий дух змагань, дала змогу бачити реальну роботу класних колективів.

Прес-центр активізував та систематизував роботу по проведенню радіо лінійок та радіогазет, під його керівництвом виходила шкільна газета  «Intersaid».