Гуртки та секції

Графік роботи шкільних гуртків та спортивних секцій (2017-2018 н.р.)

№ з/п

Назва шкільного гуртка, спорт. секції

Напрямокроботи

Режим роботигуртка

Місце проведення занять

П.І.П. керівника

(його основна посада)

Гурткинавчального закладу

1.

ЮІР

Суспільний 

Вівторок, середа, четвер

15.15-16.15

Каб.216

Іващенко В.А,

вчитель трудового навчання

2.

Театральна студія

Художньо-естетичний

Ігр. Понеділок, середа, п’ятниця15.15-18.15

ІІгр. Вівторок,четвер,

Субота15.15-18.15

Актовий зал

КожиноваГ.В,,

керівник гуртка

3.

Хоровий

Художньо-естетичний

Понеділок,четвер

15.15-16.15

Каб.328

АнікінаН.П,,

вч. музики

4.

Клуб«Миряни»

Міжнароднізв»язки

Вівторок,четвер

15.15-16.15

Каб.215

Щавінська  В.О.,

вч.англійськоїмови

5.

Джура

Військово-патріотичний

І гр. Понеділок,вівторок,середа, 15.15-16.15

ІІ гр. Понеділок, вівторок, середа 16.15-17.15

ІІІ гр. Понеділок,вівторок,середа17.15-18.15

Каб.135

Лук’яненко Б.М.,

вч. ЗВ

6.

Київський вальс

Художньо-естетичний

І гр. Субота 9.00 – 10.00

ІІ гр.Субота 10.00 – 11.00

Каб.327

Козубець Р.В.,

керівник гуртка

Спортивні секції навчального закладу

9

Футбол

 

І гр.Понеділок-п’ятниця

15.15-16.30

Субота09.15-11.30

ІІгр.Понеділок-п’ятниця

16.30-17.45

Субота11.30-12.45

ІІІгр.Понеділок-п’ятниця

18.00-19.15

Субота13.00-14.15

Спортивний зал

Коломієць В.О.,

керівникгуртка

10

Спортивна аеробіка (художнійнапрям)

 

Середа, п»ятниця

15.15-18.15,

субота10.00-13.00

 

Бабенко Н.М.,

керівникгуртка

11

Спортивна аеробіка (спортивнийнапрям)

 

І гр.Понеділок,вівторок,

четвер 18.15-21.15

ІІ гр.Понеділок,вівторок,

 15.15-18.15

        субота 14.00-17.00

 

            Козубець Р.В.,

керівникгуртка

 

12

Плавання

 

Вівторок, четвер, п’ятниця

13.30-15.15

На базі школи

№ 301

Сілкова В.О.,

вч.фізичної культури

Гуртки та спортивнісекції, щопрацюють на базінавчального закладу

13

Футбол

 

Понеділок, середа, п’ятниця  16.00-18.00

Спортивний зал

Маценко О.

14

Черлідінг

 

Вівторок, четвер 16.00-18.00, субота 10.00-14.00

Неділя 10.00-11.00

Спортивний зал

Петренко К.

15

Карате

 

Понеділок, середа, п’ятниця,субота,неділя 18.00-21.00

Неділя 10.00-13.00

Спортивний зал

Середа О.

16

Кікбоксинг

 

Понеділок, середа, п’ятниця

18.00-21.00

Неділя 13.00-16.00

Спортивний зал

Талаш О.О.