Гуртки та секції

Графік роботи шкільних гуртків та спортивних секцій (2018-2019н.р.)

№ з/п

Назва шкільного гуртка, спорт. секції

Напрямок роботи

Режим роботи гуртка

Місце проведення занять

П.І.П. керівника

(його основна посада)

                                                             Гуртки навчального закладу

1.

ЮІР

Суспільний 

Вівторок

16.00-17.00

Каб.115

Шумило М.М.

вч.обр.мистецтва

2.

Юні пожежники

Суспільний

Понеділок, середа, п`ятниця

16.00-17.00

Каб.106

Іващенко В.А.

вчитель трудового навчання

3.

Хоровий

Художньо-естетичний

Ігр.: Понеділок, середа

         15.10-16.10

ІІгр.: Понеділок, середа

           16.15-17.15

Каб.328

АнікінаН.П.

вч. музики

4.

Образотворче мистецтво

«Палітра»

Художньо-

естетичний

І гр.: Понеділок, середа

         14.15-15.15

ІІгр.: Понеділок, п`ятниця

         15.15- 17.15

Каб.102

Коноваленко Т.В

вч. обр.мистецтва

5.

Образотворче мистецтво

«Фарба»

Художньо-

естетичний

Ігр.:Вівторок 14.00-15.00

ІІгр.:Середа 14.00- 15.00

Каб.115

Шумило М.М.

вч.обр.мистецтва

6.

Клуб«Миряни»

Міжнародні зв`язки

Понеділок, вівторок,четвер

14.10-16.10

Каб.215

Раченко Т.А.

вч.англійської мови

7.

Джура

Військово-патріотичний

І гр.:Вівторок, четвер, п`ятниця 16.00-17.00

ІІ гр. : Вівторок, четвер, п`ятниця 17.00-19.00

Каб.302

Дьомін С.І.

вч.історії

8.

Юні туристи –

краєзнавці

Туристсько- краєзнавчий

Вівторок,середа, четвер

16.00-17.00

Каб.111

Ломонос О.Г.

керівник гуртка

9.

Київський вальс

Художньо-естетичний

І гр. Субота 9.00 – 10.00

ІІ гр.Субота 10.00 – 11.00

Каб.327

Козубець Р.В.

керівник гуртка

Спортивні секції навчального закладу

10.

Шахи

 

І гр.:Понеділок, вівторок.середа

15.10-15.55

ІІгр.:Понеділок,

вівторок,середа

16.00-16.45

ІІІгр:.Понеділок,

вівторок,середа

16.50-17.35

Каб.135

Лук’яненко Б.М.

вч. ЗВ

11.

Спортивна аеробіка (спортивний напрям)

 

І гр.Понеділок,вівторок,

четвер 16.30- 17.15

ІІ гр.Понеділок,вівторок,

четвер 18.00-18.45

ІІІгр. Понеділок,вівторок,

четвер 19.00-19.45

      

Спортивний зал

 

Козубець Р.В.

керівник гуртка

12.

Хортинг

Ігр.Понеділок 16.00-16.45

вівторок,четвер 15.30-16.15

ІІгр. Понеділок 17.00-17.45

вівторок, четвер 16.15- 17.00

Спортивний зал

Полторапавло

Р.Ю.

вч.фізичної культури

13

Черлідінг

Понеділок 15.15-16.00 середа 13.15-14.00

субота   14.00-14.45

Спортивний зал

Васьків А.М.

вч.фізичної культури

14

Плавання

Середа 15.30-17.45

   На базі школи

           №293

Санько В.О

керівник гуртка

15

Плавання

 

Ігр. Середа 15.30-17.45

ІІгр.Четвер 13.15-15.30

На базі школи

№ 293

№ 301

Сілкова В.О.

вч.фізичної культури

 

Усі гуртки і спортивні секції в школі працюють на безоплатній основі