Навчальні екскурсії та навчальна практика

                                                      

ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 306 ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Н А К А З

                                                 

03 вересня 2018 року                                                          №_______

 

Про затвердження графіків

проведення навчальних

екскурсій в 1-4-х класах та

навчальних практик

в 5-8, 10-х класах

 

Керуючись ст.16 Закону України «Про загальну середню освіту»,  враховуючи лист Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.07.2018 № 063-7622 “Про структуру  2018-2019 навчального року”, на підставі рішення педагогічної ради школи ( протокол №11/5 від 23 червня 2018 року)

Н А К А З У Ю:

 

  1. Затвердити графік проведення навчальних екскурсій у 1-4 класах (додаток № 1) та навчальної практики у 5-8, 10-х класах (додаток № 2).
  2. Відповідальними за проведення навчальних екскурсій у 1-4 класах та навчальної практики у 5-8, 10-х класах призначити заступників директора з навчальної роботи Юрченко А.П. та Леончук О.М.
  3. Оцінювання навчальної практики здійснювати вербально.
  4. Контроль за дотриманням графіка проходження навчальних екскурсій та навчальної практики покласти на заступників директора з навчальної роботи Леончук О.М. та Юрченко А.П.

 

 

В.о.директора                                                                                О.Леончук

 

Графік проведення навчальної практики у 5,6,7, 8,10 – х класах

Дата проведення

Зміст

Предмет

К-сть год

Вчитель

5 класи

1

29.10.18

Практичне заняття « Відомі вчені натуралісти »

Природознавство

3

Бориско Л.О.

2

31.10.18

Практичні заняття:

«Повторимо правила дорожнього руху».

Основи здоров’я

3

Курицина М.О.

3

01.11.18

Міні-проект « Опале листя»

Природознавство

3

Бориско Л.О.

4

24.12.18

 Віртуальна експедиція               «Літературними стежинами нашого народу»        ( збір та запис народних прислів’їв і приказок)

Українська література

3

Тонконог Ж.І.

5

26.12.18

 Творчий конкурс  "Моя  батьківщина"

 Образотворче мистецтво

3

Коноваленко Т. В.

6

03.01.19

Практичні заняття

«Вивчення і відтворення елементів обрядових свят (пісень, хороводів, вертепів тощо) з урахуванням регіональних особливостей; місцевих традицій».

Музичне мистецтво

3

Анікіна Н.П.

7

25.03.19

Заняття-подорож                      « Софійський собор та Києво-Печерська Лавра»

Мій Київ

3

 Проценко В.С.

8

  26.03.19

Проведення конкурсу                « Знавець рідної мови. Художнє читання »

Українська література

3

Тонконог Ж.І.

9

28.03.19

Практичне заняття « Бактерії корисні та шкідливі»

Природознавство

3

Бориско Л. О.

10

29.03.19

Віртуальна подорож                    « Сторінками Червоної книги»

Природознавство

3

Бориско Л.О.

6 класи

1

29.10.2018

Практичне заняття: конкурс ‘‘Знавець рідної мови ‘’.

Українська література

3

Тонконог Ж.І

2

30.10.2018

Практичне заняття : “Знайомство з квітковими рослинами”.

Біологія

3

Міщенко Ю.С

3

31.10.2018

Практичне заняття : “Спостереження за погодою і опрацювання зібраних матеріалів”.

Географія

3

Бориско Л.О

4

01.11.2018

Практичне заняття : “Археологічні пам’ятки  рідного kраю”.

Інтегрований курс . Всесвітня історія та історія України.

3

Авдиш І.М

5

02.11.2018

Практичне заняття :   Декоративно-ужиткове мистецтво ” В майстерні митця”.

Образотворче мистецтво

3

Коноваленко Т.В

6

25.03.2019

Практичне заняття: Повторимо правила дорожнього руху.

Основи здоров’я

3

Євжинська А.Г

7

26.03.2019

Практичне заняття : Спортивні змагання, ігри.

Фізична культура

3

Сілкова О.В

8

27.03.2019

Практичне заняття :              ” Весняні явища в житті рослини”.

Біологія

3

Міщенко Ю.С

9

28.03.2019

Практичне заняття : “Ознайомлення з компонентами природи своєї місцевості”.

Географія

3

Бориско Л.О

10

29.03.2019

Практичне заняття :                  ” Пам’ятки Трипільської культури”.

Інтегрований курс  Всесвітня історія та історія України.

3

Авдиш І.М

7 класи

1

30.10.18

Творчий конкурс з музичного мистецтва «Історія та культура рідного краю»

Музичне мистецтво

4

Анікіна Н.П.

2

31.10.18

Екскурсія до зоопарку. Різноманітність тварин рідного краю.

Біологія

4

Говорун Н.М.

3

01.11.18

Практичне заняття: «Видатні вчені України»

Фізика

4

Мірошніченко С.М.Волкодав Л.М.

4

02.11.18

Творчий конкурс з образотворчого мистецтва. Історія та культура рідного краю.

Образотворче мистецтво

4

Коноваленко Т.В.

5

25.12.18

Практичне заняття: «Повторимо правила дорожнього руху»

Основи здоров»я

4

Авраменко В.М.

6

27.12.18

Практичне заняття : «Вивчення і відтворення елементів обрядових свят»

Українська література

4

Денисенко Л.В.

Романова О.М.

Тонконог Ж.І.

7

03.01.19

Практичне заняття : «Збір та запис народних пісень»

Музичне мистецтво

4

Анікіна Н.П.

8

04.01.19

Проект : «Пам»ятні місця Києва»

Історія України

4

Проценко В.С.

Авдиш І.М.

9

25.03.19

КВК Материки планети

географія

4

Курицина М.О.

10

29.03.19

Проект: «Творчість українських композиторів- класиків»

Музичне мистецтво

4

Анікіна Н.П.

8 класи

1.

01.11.18

Етнографічна експедиція "Шевченкознавство в ріднім краї" ( збір матеріалів в інтернеті)

Українська

література

4

Денисенко Л.В

2.

02.11.18

Практичне заняття : "Прогноз погоди на наступні три дні"

Географія

4

Бориско Л. О

Курицина М.О

3

24.12.18

Ділова гра: "Проблеми раціонального природокористування в Україні".

Географія

4

Бориско Л. О

Курицина М.О

4

25.12.18

Вивчення і відтворення елементів обрядових свят

Мистецтво

4

Анікіна Н.П

5

26.12.18

Практичні заняття:

"Спортивні змагання, ігри"

Фізкультура

4

Бишовець С.Г

Повторапавло Р.Ю

6

27.12.18

Практичне заняття. " Цікаві хімічні досліди "

Хімія

4

Чугунна Н.І

7

03.01.19

Ділова гра. "Місцеві гірські породи та особливості їх видобутку"

Географія

4

Бориско Л. О

Курицина М.О

8

25.03.19

Практичне заняття. "Ознайомлення з приготуванням

розчинів різної концентрації, використання хімічних речовин як лікувальних засобів".

Хімія

4

Чугунна Н.І

9

26.03.19

Практичне заняття. "Фізика в фокусах".

Фізика

4

Мірошніченко С.М

10

27.03.19

КВК. " Повторимо правила дорожнього руху"

Основи здоров’я

4

Шумило М.М

10 класи

1

29.10.18

Дискусія на тему: «Вибір життєвого шляху.Самовиховання»

Громадянська освіта

5

Авдиш І.М.

2

30.10.18

Відвідування лекторію у галереї мистецтв «Натхнення»

Зарубіжна література

5

Федорченко С.В.

3

31.10.18

Практичне заняття «Народ скаже – як зав»яже» ( збір та запис народних прислів»їв, приказок, фразеологізмів, пісень)

Українська література

5

Романова О.М.

4

03.01.19

Практичне заняття(творчий конкурс) «Моя Батьківщина»

географія

5

Бориско Л.О.

5

04.01.19

Математичні вікторини та задачі

математика

5

Манжос В.М.

6

25.03.19

Практичне заняття з інформаційних технологій

Інформатика

5

Іванова І.П.

7

26.03.19

Хімічний практикум

хімія

5

Міщенко Ю.С.

8

27.03.19

Історичний КВК «Розумники і розумниці»

історія

5

Дудяк Б.А.

9

28.03.19

Практичне заняття «Пристосування рослин нашого краю до життя в екосистемі»

біологія

5

Чугунна Н.І.

10

29.03.19

Спортивний турнір «Київський лицар»

Фізичне виховання

5

Лук»яненко Б.М.

Гуртки та секції

Графік роботи шкільних гуртків та спортивних секцій (2018-2019н.р.)

№ з/п

Назва шкільного гуртка, спорт. секції

Напрямок роботи

Режим роботи гуртка

Місце проведення занять

П.І.П. керівника

(його основна посада)

                                                             Гуртки навчального закладу

1.

ЮІР

Суспільний 

Вівторок

16.00-17.00

Каб.115

Шумило М.М.

вч.обр.мистецтва

2.

Юні пожежники

Суспільний

Понеділок, середа, п`ятниця

16.00-17.00

Каб.106

Іващенко В.А.

вчитель трудового навчання

3.

Хоровий

Художньо-естетичний

Ігр.: Понеділок, середа

         15.10-16.10

ІІгр.: Понеділок, середа

           16.15-17.15

Каб.328

АнікінаН.П.

вч. музики

4.

Образотворче мистецтво

«Палітра»

Художньо-

естетичний

І гр.: Понеділок, середа

         14.15-15.15

ІІгр.: Понеділок, п`ятниця

         15.15- 17.15

Каб.102

Коноваленко Т.В

вч. обр.мистецтва

5.

Образотворче мистецтво

«Фарба»

Художньо-

естетичний

Ігр.:Вівторок 14.00-15.00

ІІгр.:Середа 14.00- 15.00

Каб.115

Шумило М.М.

вч.обр.мистецтва

6.

Клуб«Миряни»

Міжнародні зв`язки

Понеділок, вівторок,четвер

14.10-16.10

Каб.215

Раченко Т.А.

вч.англійської мови

7.

Джура

Військово-патріотичний

І гр.:Вівторок, четвер, п`ятниця 16.00-17.00

ІІ гр. : Вівторок, четвер, п`ятниця 17.00-19.00

Каб.302

Дьомін С.І.

вч.історії

8.

Юні туристи –

краєзнавці

Туристсько- краєзнавчий

Вівторок,середа, четвер

16.00-17.00

Каб.111

Ломонос О.Г.

керівник гуртка

9.

Київський вальс

Художньо-естетичний

І гр. Субота 9.00 – 10.00

ІІ гр.Субота 10.00 – 11.00

Каб.327

Козубець Р.В.

керівник гуртка

Спортивні секції навчального закладу

10.

Шахи

 

І гр.:Понеділок, вівторок.середа

15.10-15.55

ІІгр.:Понеділок,

вівторок,середа

16.00-16.45

ІІІгр:.Понеділок,

вівторок,середа

16.50-17.35

Каб.135

Лук’яненко Б.М.

вч. ЗВ

11.

Спортивна аеробіка (спортивний напрям)

 

І гр.Понеділок,вівторок,

четвер 16.30- 17.15

ІІ гр.Понеділок,вівторок,

четвер 18.00-18.45

ІІІгр. Понеділок,вівторок,

четвер 19.00-19.45

      

Спортивний зал

 

Козубець Р.В.

керівник гуртка

12.

Хортинг

Ігр.Понеділок 16.00-16.45

вівторок,четвер 15.30-16.15

ІІгр. Понеділок 17.00-17.45

вівторок, четвер 16.15- 17.00

Спортивний зал

Полторапавло

Р.Ю.

вч.фізичної культури

13

Черлідінг

Понеділок 15.15-16.00 середа 13.15-14.00

субота   14.00-14.45

Спортивний зал

Васьків А.М.

вч.фізичної культури

14

Плавання

Середа 15.30-17.45

   На базі школи

           №293

Санько В.О

керівник гуртка

15

Плавання

 

Ігр. Середа 15.30-17.45

ІІгр.Четвер 13.15-15.30

На базі школи

№ 293

№ 301

Сілкова В.О.

вч.фізичної культури

 

Усі гуртки і спортивні секції в школі працюють на безоплатній основі

Більше статей...