Звіт про проведення тижня англійської мови

Тиждень англійської мови у школі № 306 проходив з 19.03.2018 по 23.03. 2018 р.

Предметний тиждень має велике загальноосвітнє, виховне та розвиваюче значення. Він не тільки поглиблює й розширює  кругозір школярів, але й сприяє розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків і підвищує мотивацію до вивчення англійської мови і культури інших країн.

Під час проведення тижня вчителі іноземної мови підготували та провели різноманітні заходи з  цікавим матеріалом країнознавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу відповідав віковим особливостям та пізнавальним інтересам  учнів.

Учні перших класів на уроках Мельник Ф.С. весело провели час разом з одинадцятикласниками  граючись у « Веселу Абетку». Вчитель Гончаренко О.А. провела конкурс для другокласників, де учні мали змогу проявити себе,  як « Юні поети»,а четвертокласники змагалися у конкурсі « FunnyEnglish».  Разом з Щавінською В.О учні третіх класів вирішували цікаві завдання у вікторині « FunnyFood», а учні п’ятих класів готували проект про цікаві місця Великобртитанії. Вчитель  Алєксєєнко Н.В. підготувала творчі завдання на тему « Holidays» для учнів 5-6 класів та провела урок – гру на тему  «Музичні вподобання» для учнів 8-х класів. Семикласники готували презентації про англомовні країни разом з вчителями Щавінською В.О. та Мамась С.А.  Вчитель Раченко Т.А. підготувала квест « Treasurehunting» для восьмикласників. Для учнів 9-х класів Щавінська В.О. провела круглий стіл на тему « Jobinterview», де учні обговорювали вибір прфесїї та його значення в житті людини. Учні 10-х класів ближче познайомилися з королівською родиною Великобританії та дізнавалися про цікаві сімейні традиції на уроках Мамась С.А. Наші  одинадцятикласники подорожували визначними місцями Великобританіі у відеовікторині, а також змагалися у Брейн-рингу « DoyouknowtheUK?» разом з вчителями Раченко Т.А. та Мамась С.А. Наприкінці тижня був  проведений загальношкільний англомовний захід « WelearnEnglish»,  в якому учні школи мали змогу детальніше познайомитися з  англомовними країнами, переглянули гумористичну сценку про екзамен з англійської мови, та інсценізацію казку Попелюшка на сучасниий лад.  А також  учні нашої школи показали свої таланти співаючи  пісні англійською мовою та створюючи танцювальні композиції.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий.  Саме англійська  є основною мовою спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння  англійською мовою є потребою нашого часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших країн та переконуємось у неповторності української культури.