Всеукраїнський тиждень права

З 04 по 08 грудня 2017 року в школі І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва проходив Всеукраїнський тиждень права.

В межах даного Тижня права в школі вчителями історії та правознавства Проценко Вірою Семенівною та Шевчук Наталією Василівною було проведено цілу низку заходів: відбувалися дискусії на тему «Права та обов’язки кожного», проведено урок доброти «Дивіться на нас, як на рівних», прозвучало інформаційне повідомлення на тему «Конституція України – головний документ держави про права громадян». Також були проведені круглі столи для старшокласників на теми «Станція призначення - Життя» та  «Протидія торгівлі людьми». Проведено цілий ряд конкурсів малюнків на дану тематику. В бібліотеці діяла тематична виставка.

Цікавими та інформативними були презентації інтернет-проектів «Знаємо та реалізуємо свої права», підготовлені старшокласниками. Протягом зазначеного періоду проведено виховні години по класах «Декларація прав людини»

Апогеєм завершення Тижня став Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, проведений директором Київського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василякою Оксаною Миколіївною.

Слід зазначити, що відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає  10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Під час проведення тижня охоплено учнів усіх паралелей.