Тиждень біології та хімії

З 09.10.17 по 13.10.17 в школі І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва проходив тиждень біології та хімії під девізом «Символи України навколо нас».

Серед учнів 6-7-х класів 09.10.17 був проведений конкурс «Міфи і легенди в  біології», переможцями якого стали:

Iмісце 6-Б клас

IIмісце 6-А клас

IIIмісце 6-В клас.

Серед учнів 7-х класів була проведена виставка робіт «Цікавий факт про...». Вчитель Міщенко Ю.С. разом з учнями знайомили дітей 4-х класів з цікавими хімічними елементами. Для учнів 6-х класів вчитель Міщенко Ю.С. провела конкурс «Казковий світ природи», в якому учні  змагалися у знанні художніх творів І.Франка «Як синиця хотіла море спалити» та «Лисичка і рак». Переможцями стали: Кім В. (6-Б), Пастушенко М. (6-А), Попик Д. (6-Г).

Учні 10-х  класів провели  пізнавальну вікторину «Видатні українські біологи сучасності». Цікаво і змістовно учні Криворучко, Чазов (10-Б), Ільяш (10-А) знайомили присутніх  з біографією Ольги Броварець, наймолодшим  доктором фізико-математичних наук, яка стала лауреаткою премії Scopus Awards Ukraine 2016.

Учні 11-А класу захищали екологічні проекти «Збережемо довкілля». Переможцем стала Жук.Н.

Медсестра школи Скрипник А. для учнів 8-9-их класів провела бесіду «Наркоманія - результат завжди трагічний». Серед учнів 7-их класів був проведений інтегрований квест «Різноманітність тварин».  Найкращі знання показали учні: Главник А., Величко С.(7-Б), Переходюк І.(7-В). Учні 6-х класів приймали участь у квесті «Лабіринти Посейдона».

Учні 8-9-их класів  презентували «Бережи здоров’я змолоду». Переможцями стали Базір В., Кривошеєва С., Рогаль М.(8-Б). Слід зазначити, що у 2017-2018 н.р. тиждень біології відбувся при більшій активності учнів та їх зацікавленості.