Тиждень музичного мистецтва та художньої культури

З 16 по 20 жовтня 2017 року в школі І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва під керівництвом Анікіної Надії Петрівни проходив тиждень музичного мистецтва та художньої культури.

Даний тиждень мав на меті підвищення освітнього мистецького рівня учнів, розвиток інтересу дітей до вище названих предметів, виявлення здібних, талановитих, музично обдарованих дітей; національно-патріотичне виховання та виховання культури і художнього смаку.

Протягом зазначеного часу проводилися музичні вікторини, лекції, концерти, на яких учні всіх паралелей всебічно творчо розвивалися і мали можливість показати свої обдарування.

Переможці конкурсів були нагороджені грамотами та подяками.

Проведення Тижня музичного мистецтва та художньої культури спонукає учнів до естетики, виховує в них культуру, художній смак, почуття етичного.

Музика - могутній засіб духовного виховання підростаючого покоління!