Тиждень трудового навчання, обслуговуючої праці та технологій

Відповідно до річного плану роботи школи №306 з 18 по 21 квітня 2017 року проходив тиждень трудового навчання, обслуговуючої праці та технологій.

Предметний тиждень – це невід’ємна складова частина будь-якого шкільного предмета.

Під час проведення саме тижня трудового навчання і обслуговуючої праці з’являється можливість приділити більше уваги та задовольнити різні інтереси кожного зацікавленого учня, переконати його в тому, «що він творець, володар праці і від нього самого, від його наполегливості, любові до праці залежить можливість виразити себе, розкрити свої задатки, здібності, бажання» (В.О.Сухомлинський).

В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх учнів школи. Ці заходи дали учням змогу продемонструвати свої уміння та здібності в різних конкурсах та вікторинах за планом проведення тижня).

Насичений та цікавий тиждень підготували і провели вчителі трудового навчання Надоленко М.О., Євжинська А.Г., Дудченко О.С., Ломонос О.Г.