Тиждень географії в школі

З 18 по 21 квітня 2017 року в школі проходив тиждень географії.

Тиждень географії – це комплексний захід, який поєднує в собі різноманітні форми позакласної роботи: вечори, конференції, огляди-конкурси географічних знань, конкурси газет, рефератів і т. д.

Своєрідність тижня географії полягає в тому, що він включає в себе індивідуальну, групову, масову роботу з предмета, привертає увагу школярів до пізнавання світу, дає можливістю проявити себе. Основне завдання проведення тижня географії - розвиток інтересу в учнів до даної науки, професійна орієнтація на професії, пов’язані з географією, виховання любові до своєї Батьківщини.

Тиждень пройшов цікаво, заходи відбувалися на високому емоційному рівні, діти мали можливість проявити себе та подивитися на роботу інших!