Звіт про проведення предметного тижня української мови та літератури

Відповідно до плану школи учителями МК української мови та літератури з 07.03.17по 14.03.17був проведений предметний тиждень, приурочений 203річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

У його рамках відбулися різні заходи.

Учні 5-11класів під керівництвом учителів МК випустили стінгазети, присвячені 203 річниці від дня народження Кобзаря, провели виховні години.

Романова О.М. з учнями 5-Б класу підготувала театралізовану виставу «Поговоримо крізь віки».

Денисенко Л.В. та учні 5-8 класів влаштували виставку книг і рефератів, присвячених життю і творчості Шевченка.

Біля оформленого стенду, присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка, відбулися літературні читання «Вінок слави Кобзареві». Переможцями стали учні 10-А класу Гордієнко Владислав, Вітковскі Ксенія, Лось Катерина, Поп Юлія, Харченко Анастасія та учень 5-А класу Пастушенко М.

Дацюк Н.М. провела конкурс-вікторину для допитливих «Хто краще знає творчість Т.Г.Шевченка?», переможцями стали учні 9 класу Малюта В., Навроцька А.

Протягом тижня учні 5-11 класів під керівництвом учителів МК переглянули кінострічки про життя і творчість Т.Шевченка, мультфільм «Садок вишневий коло хати» та презентацію пам’ятників Т.Г.Шевченка у різних країнах світу.

Учні 8-10 класів під керівництвом Сідової Т.М., Романової О.М. підготували усний журнал «Вшановуємо пам’ять Шевченка».

Предметний тиждень мови та літератури пройшов змістовно, цікаво, на належному рівні.