Олімпіади

Предметні олімпіади з базових дисциплін

Ян Амос Каменський зазначав, що «альфою та омегою нашої дидактики нехай буде пошук і відкриття способу, за якого б учителі менше навчали, а учні більш училися б». В умовах реформування освіти і входження України до європейського освітнього поля настає якісно новий етап в організації навчання. Активізація навчально-творчої діяльності учнів, забезпечення самостійного та відповідального ставлення до власного навчання, оволодіння вміннями та навичками самоосвіти є основою підготовки учнів до участі в предметних олімпіадах та конкурсах науково-дослідницьких робіт МАН.

2016 – 2017 навчальний рік
Підсумки ІІ (районного) етапу предметних олімпіад

№ з\п

Предмет

Місце

Прізвище учня

Клас

Прізвище вчителя

1

Українська мова та література

І

Базір Катерина

10

Сідова Т.М.

2

Українська мова та література

І

Демидова Валерія

10

Сідова Т.М.

3

Українська мова та література

І

Кекух Владилена

10

Дацюк Н.М.

4

Українська мова та література

ІІІ

Базір Вікторія

7

Тонконог Ж.І.

5

Українська мова та література

ІІІ

Навроцька Анна

9

Макітренко Г.П.

6

Конкурс з української мови імені П.Яцика

ІІ

Любімова Єлизавета

5

Романова О.М.

7

Конкурс з української мови імені П.Яцика

ІІІ

Скрипка Діана

5

Клопот Н.М.

8

Конкурс з української мови імені П.Яцика

ІІІ

Базір Вікторія

7

Тонконог Ж.І.

9

Конкурс з української мови імені П.Яцика

ІІІ

Навроцька Анна

9

Макітренко Г.П.

10

Конкурс з української мови імені П.Яцика

ІІІ

Базір Катерина

10

Сідова Т.М.

11

Конкурс з української мови імені П.Яцика

ІІІ

Демидова Валерія

10

Сідова Т.М.

12

Конкурс з української мови імені П.Яцика

ІІІ

Демірська Анна

11

Сідова Т.М.

13

Математика

І

Караєв Артем

6

Завальнюк С.Ф.

14

Математика

І

Мартинюк Гліб

6

Завальнюк С.Ф.

15

Математика

ІІІ

Ленник Сергій

6

Завальнюк С.Ф.

16

Математика

ІІІ

Базір Вікторія

7

Завальнюк С.Ф.

17

Математика

ІІ

Буток Микола

8

Коцюба Т.В.

18

Математика

ІІІ

Демидова Валерія

10

Манжос В.М.

19

Математика

ІІІ

Сиклітенко Діана

10

Манжос В.М.

20

Географія

ІІ

Петрушенко Анастасія

8

Бориско Л.О.

21

Географія

ІІІ

Топіха Ярослава

9

Бориско Л.О.

22

Географія

ІІІ

Головко Анастасія

9

Бориско Л.О.

23

Географія

І

Базір Катерина

10

Бориско Л.О.

24

Географія

ІІІ

Сиклітенко Діана

10

Бориско Л.О.

25

Географія

ІІ

Демидова Валерія

10

Бориско Л.О.

26

Географія

ІІ

Хо Чунг Кіен

11

Курицина М.О.

27

Історія

ІІІ

Войтенко Микита

8

Дудяк Б.А.

28

Історія

ІІ

Навроцька Анна

9

Дудяк Б.А.

29

Історія

І

Кекух Владилена

10

Дудяк Б.А.

30

Історія

ІІ

Хо Чунг Кіен

11

Дяченко Н.П.

31

Образотворче мистецтво

І

Андрійчикова Дар’я

7

Шумило М.М.

32

Образотворче мистецтво

ІІ

Семеній Назарій

8

Шумило М.М.

33

Трудове навчання

ІІ

Демидова Валерія

10

Євжинська А.Г.

34

Трудове навчання

ІІ

Головко Анастасія

9

Дудченко О.С.

35

Трудове навчання

ІІ

Топіха Ярослава

9

Дудченко О.С.

36

Трудове навчання

І

Кожем’якіна Вікторія

11

Євжинська А.Г.

37

Біологія

ІІІ

Петрушенко Анастасія

8

Чугунна Н.І.

38

Біологія

ІІІ

Навроцька Анна

9

Говорун Н.М.

39

Біологія

І

Базір Катерина

10

Говорун Н.М.

40

Біологія

ІІ

Демидова Валерія

10

Говорун Н.М.

41

Біологія

ІІІ

Кекух Владилена

10

Говорун Н.М.

42

Зарубіжна література

ІІ

Базір Вікторія

7

Федорченко С.В.

43

Зарубіжна література

ІІ

Демірська Анна

11

Кубрак З.Д.

44

Англійська мова

ІІ

Петрушенко Анастасія

8

Алєксєєнко Н.В.

45

Англійська мова

ІІІ

Ільєнко Олексій

8

Алєксєєнко Н.В.

46

Англійська мова

ІІІ

Камін Давид

9

Алєксєєнко Н.В.

47

Англійська мова

ІІІ

Ярошенко Анастасія

9

Мамась С.А.

48

Англійська мова

ІІ

Базір Катерина

10

Мамась С.А.

49

Правознавство

ІІІ

Демидова Валерія

10

Проценко В.С.

50

Правознавство

ІІІ

Кекух Владилена

10

Проценко В.С.

51

Конкурс «Мій родовід»

ІІ

Омелянюк Олександр

 

Проценко В.С.

52

Конкурс «Мій родовід»

ІІ

Мартинюк Марія

 

Проценко В.С.

2015 – 2016 навчальний рік.
Підсумки ІІ ( районного) етапу предметних олімпіад

№ п\п Предмет Місце Прізвище учня Клас Прізвище вчителя
1. Українська мова та література ІІ Навроцька Анна 7 Галака Н.Г.
2. Українська мова та література ІІ Малюта Вікторія 7 Галака Н.Г.
3. Українська мова та література ІІ Базір Катерина 9 Дацюк Н.М.Макітренко Г.П.
4. Українська мова та література ІІ Демидова Валерія 9 Галака Н.Г.
5. Українська мова та література ІІІ Кекух Владилена 9 Галака Н.Г.
6. Українська мова та література ІІІ Когут Аліна 9 Сідова Т.М.
7. Математика ІІІ Буток Микола 7 Коцюба Т.В.
8. Математика ІІІ Грицай Владислав 9 Ісаєв А.В.
9. Фізика ІІІ Сиклітенко Діана 9 Бичківська Л.М.
10. Географія ІІ Топіха Ярослава 8 Бориско Л.О.
11. Географія І Базір Катерина 9 Бориско Л.О.
12. Географія ІІІ Демидова Валерія 9 Бориско Л.О.
13. Географія ІІ Хо Чунг Кіен 10 Курицина М.О.
14. Географія ІІІ Харченко Наталія 11 Курицина М.О.
15. Історія ІІІ Базір Катерина 9 Дудяк Б.А.Дяченко Н.П.
16. Історія ІІІ Кекух Владилена 9 Дудяк Б.А.Дяченко Н.П.
17. Історія ІІІ Авдеєнко Олексій 10 Клименко Л.Ф.
18. Образотворче мистецтво І Халаман Олександра 6 Шумило М.М.
19. Образотворче мистецтво І Андрійчикова Дар’я 6 Шумило М.М.
20. Образотворче мистецтво ІІІ Жуманіязова Аріна 6 Шумило М.М.
21. Образотворче мистецтво І Семеній Назарій 7 Шумило М.М.
22. Образотворче мистецтво ІІІ Соколов Максим 7 Шумило М.М.
23. Образотворче мистецтво ІІ Демидова Валерія 9 Шумило М.М.
24. Образотворче мистецтво ІІІ Обремський Вадим 9 Шумило М.М.
25. Трудове навчання ІІІ Демидова Валерія 9 Дудченко О.С.
26. Трудове навчання ІІ Васильченко Оксана 10 Євжинська А.Г.
27. Трудове навчання ІІ Ільєнко Валерія 10 Євжинська А.Г.
28. Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка ІІ Величко Софія 5 Денисенко Л.В.
29. Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка ІІ Главник Анна 5 Денисенко Л.В.
30. Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка ІІ Деркач Антоніна 5 Денисенко Л.В.
31. Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка ІІ Чернієвська Олександра 6 Тонконог Ж.І.
32. Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка ІІ Навроцька Анна 8 Галака Н.Г.
33. Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка ІІІ Головко Анастасія 8 Галака Н.Г.
34. Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка І Базір Катерина 9 Дацюк Н.М.
35. Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка ІІІ Кенух Владилена 9 Галака Н.Г.
36. Фізична культура І Ільєнко Валерія 11 Лук»яненко Б.М.
37. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика І Могильник Тимофій 3 Чігер Л.І.
38. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІІ Панчук Тимофій 3 Чігер Л.І.
39. Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика І Крюкова Олександра 4 Ціруль Т.В.
40. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІ Терещенко Поліна 4 Булах С.Б.
41. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІ Деркач Антоніна 5 Денисенко Л.В.
42. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІ Величко Софія 5 Денисенко Л.В.
43. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІ Базір Вікторія 6 Тонконог Ж.І.
44. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика І Навроцька Анна 8 Галака Н.Г.
45. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІІ Топіха Ярослава 8 Галака Н.Г.
46. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІ Базір Катерина 9 Макітренко Г.П.
47. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІ Демірська Анна 10 Сідова Т.М.
48. Хімія ІІ Ключка Анна 7 Чугунна Н.І.
49. Хімія ІІ Демидова Валерія 9 Міщенко Ю.С.
50. Хімія ІІІ Гордієнко Владислав 9 Міщенко Ю.С.
51. Російська мова ІІІ Кекух Владилена 9 Ярмоленко О.В.
52. Російська мова ІІІ Сиклітенко Діана 9 Ярмоленко О.В.
53. Російська мова ІІІ Кривошеєва Анастасія 9 Кубрак З.Д.
54. Правознавство ІІІ Хо Чунг Кієн 10 Проценко В.С.
55. Правознавство ІІІ Кривошеєва Анастасія 9 Проценко В.С.
56. Правознавство ІІІ Сиклітенко Діана 9 Проценко В.С.
57. Зарубіжна література ІІІ Топіха Ярослава 8 Ярмоленко О.В.
58. Зарубіжна література ІІ Кекух Владилена 9 Соболь А.Л.
59. Зарубіжна література І Демірська Анна 10 Кубрак З.Д.
60. Зарубіжна література ІІІ Когут Аліна 11 Кубрак З.Д.
61. Англійська мова ІІІ Ярошенко Анастасія 8 Мамась С.А.
62. Англійська мова ІІІ Базір Катерина 9 Мамась С.А.
63. Англійська мова ІІІ Головко Богдан 10 Мамась С.А.
64. Конкурс «Мій родовід», номінація «Родинне дерево»» ІІ Гріщенко Ярослав   Проценко В.С.
65. Конкурс «Мій родовід», номінація «Родинне дерево»» ІІ Гренишин Андрій   Проценко В.С.
66. Конкурс «Мій родовід», номінація «Родинне дерево»» ІІІ Шерстяк Дарина   Проценко В.С.
67. Конкурс «Мій родовід», номінація «Родинне дерево»» ІІІ Мартинюк Марія   Проценко В.С.