Проект “Розумна школа”

Електронний шкільний учнівський квиток- багатофункціональна платіжна картка Masterсard®, яка випускається АТ «Ощадбанк» для учнів, що отримують загальну середню освіту.

Партнери, спільно з якими реалізується Проект:

• АТ «Ощадбанк».
  • Міжнародна платіжна система –  MasterCard.
  • Консорціум «АСТЕК».

Основні послуги в рамках  пілотного проекту:

• Відвідування школи (прохід учня в навчальний заклад через турнікети).
  • Електронний сервіс шкільний інформаційний простір «Моя Освіта» (https://my.osvita.net/), що включає в себе: контроль відвідування, інформування про харчування дитини (придбані страви), електронний щоденник, розклад занять тощо.
  • Оплата учнем товарів і послуг безготівковим шляхом за допомогою банківської картки безпосередньо в шкільній їдальні.
  • Зняття готівкових коштів в мережі банкоматів та терміналів (ліміт використання коштів встановлюються батьками).

Електронний шкільний учнівський квиток випускається як додаткова картка до рахунку одного з батьків тому для оформлення карт батькам потрібно підготувати і надати співробітнику банку наступні документи:

Для формування замовлення Електронних шкільних учнівських квитків батькам, або учням, потрібно надати адміністрації школи:

• копія свідоцтва про народження дитини або паспорту (за наявності);
  • копія ІПН дитини (за наявності);
  • Кольорову, актуальну фотокартку в електронному вигляді розміром 35мм*45мм, на білому чи світлому задньому фоні, (фото на документи/паспорт), надіславши на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та зазначивши ПІБ дитини та клас.

Готові банківські карти батьків та Електронні шкільні учнівські квитки будуть видаватись співробітниками банку в приміщені школи в погоджений з адміністрацією школи час.

Банківські картки батькам та Електронні шкільні учнівські квитки випускаються безкоштовно в рамках тарифного пакета «Мій рахунок». Детально на сайті Ощадбанку https://www.oschadbank.ua/ru/private/paycards/dogovir-taryf-inshe/

Інтегровані автоматизовані системи управляння, контролю доступу та харчування закладу освіти.